Rychlý kontakt:
Ahepjukova 12, Ostrava-Fifejdy Tel.: 731 446 843 E-mail: info@fitkotwister.cz
Provozní doba:
Po - Pá: 06:00 - 22:00
So: 08:00 - 21:00
Ne: 08:00 - 21:00

Od pondělí 25.5. jsou sprchy a šatny v provozu!

Posilovna

 

Délka cvičební jednotky u nás není omezena.

 

 

Posilovna je kompletně vybavena pro komplexní cvičení i pro cvičení na výkonostní úrovni. Skládá se z několika částí. V první části je umístěna kardio zóna, ve které naleznete několik běžeckých trenažerů, eliptické trenažery, stacionární kola a kvalitná veslařský trenažer zn. Concept 2. Tato část slouží k zahřátí organismu před posilováním nebo ke kardio tréninku.

 

 

Zařízení od společnosti Panatta Sport v této části posilovny zaručuje tu největší kvalitu a tudíž i spokojenost zákazníků. Stroje této společnosti byly již několikrát odměněny za nejlepší design a funkce.

 

 

Druhá část se skládá převážně z posilovacích strojů, které přesně vedou Váš pohyb a izolovaně procvičují danou svalovou partii. V této části si osvojíte správnou techniku cvičení a bez problémů zde procvičíte a zpevníte celé tělo. Najdete zde také volné nakládací činky, stojany, jednoručky, polohovací lavice a vše co pro posilovací trénink potřebujete.

 

Pro ženy je oddělená část jak s běžeckými trenažery, tak se speciálními stroji na problémové partie ženského těla. Dokonale odděleno od mužské části, takže i stydlivky si můžou přijít zacvičit.

 

 

Na požádání je možné zajistit osobního trenéra i vyhotovit speciální cvičební program.

 

Před, po i ke cvičení máte možnost si objednat z velkého množství nápojů, včetně iontových, proteinových i sacharidových a mnoho druhů přípravků pro podporu účinku cvičení a následné regenerace zn. Nutrend®.

 

 

 

K dispozici je Vám vždy příjemný personál, který je Vám ochoten poradit ve všem, co se týká těchto výživových doplňků a vaší tělesné schránky.

 

 

 


Ke stažení